پیش نیاز نصب لبه چسبان صنعتی

 مشتری گرامی، ضمن سپاس از حسن انتخاب جنابعالی و خرید دستگاه لبه چسبان صنعتی هلزمک خواهشمند است پس از آماده نمودن موارد زیر و ارسال عکس از موارد آماده شده از طریق تلگرام یا واتسپ، برای نصب دستگاه خود با واحد هلزمک سرویس به شماره 09128121662 تماس حاصل فرمایید:
o تهیه و نصب تابلو برق (سه فاز) مجهز به کنترل فاز (ترجیحا شیوا) و فیوز مینیاتوری 32 آمپر و کنتاکتور 32 آمپر (D25) و کنترل بار رنج 18 تا 32 برای دستگاه و کلید استارت و استپ (رطوبت گیر جهت تابلو برق دستگاه تهیه شود).
o تهیه کابل برق 4 رشته 5/2 به اندازه فاصله تابلو برق تا دستگاه
o تهیه و نصب مکنده آماده به کار همراه با لوله خرطومی به مقدار فاصله مکنده تا دستگاه (برای دستگاه های پیش فرز دار HM706 دو مکنده مجزا برای دستگاه در نظر گرفته شود)
o تهیه و نصب درایر برای دستگاه های لبه چسبان صنعتی الزامی می باشد در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه خرابی در تجهیزات پنوماتیکی دستگاه بر عهده مشتری می باشد.
o تهیه چسب دور بالا باکیفیت (سرعت 12 تا 20 متر بر دقیقه دمای 170 تا 19 درجه سانتی گراد)
o تهیه کمپروسور با ظرفیت مناسب جهت دستگاه (برای دستگاه های 5 و 6 ایستگاه کمپرسور 500 لیتری و برای دستگاه های 7 ایستگاه کمپرسور 750 تا 1000 لیتری پیشنهاد میگردد)
o تهیه شلنگ فشار قوی (سایز 12) به فاصله کمپروسور تا دستگاه (شلنگ تهیه شده باید به کمپروسور نصب شده باشد).
o تهیه شلنگ تلفنی باد سایز 8 (حداکثر طول مجاز 5 متر)
o تهیه ورق MDF برای تنظیم دستگاه در اندازه ها و ضخامت های مختلف و به طور سالم گونیا شده (لازم است حداقل 100 متر قطعه کار برای تست نهایی بعد از نصب مجود باشد)
o تهیه نوار PVC با کیفیت و با ضخامت های دوبل، mm1، mm 2، ( حداقل 100 متر از هرکدام جهت تست دستگاه)
o دقت شود که محل نصب دستگاه مرطوب نبوده و به اندازه کافی با دیوار و دستگاه های دیگر فاصله داشته باشد.
o حضور فردی که با دستگاه کار خواهد کرد جهت آموزش کار با دستگاه و نحوه نگهداری آن و همچنین تهیه دوربین جهت تصویر برداری از مراحل آموزش.
o جک پالت و جرثقیل جهت جابجایی و خارج کردن ایمن دستگاه از صندوق و باز کردن 6 عدد پیچ زیر صندق دستگاه
o روغن هیدرولیک یک لیتر
o روغن 40 یک لیتر
o واسکازین یک لیتر
o اسپری WD40
 لطفا توجه فرمایید:
- تابلو برق کارگاه حتما باید قبل از مراجعه تکنسین شرکت آماده و توسط برقکار صنعتی مجرب نصب شده باشد در غیر اینصورت شرکت از نصب دستگاه معذور می باشد.
- در صورت آماده نبودن هریک از موارد فوق هنگام نصب، مراجعه مجدد تکنسین به تعویق خواهد افتاد و شامل هزینه رفت و آمد مجدد خواهد بود.
- هزینه رفت و آمد تکنسین شرکت برای نصب اولیه و بازدید های بعدی به عهده مشتری می باشد.
- لطفا قبل از تحویل دستگاه از سلامت آن به لحاظ فیزیکی ( ضربه در حین حمل، خراشیدگی و له شدگی) اطمینان حاصل فرمایید.
- در دوره گارانتی دستگاه (1 سال) تشخیص گارانتی بودن یا نبودن قطعات تعویضی بر عهده تکنیسین فنی شرکت می باشد.
- خواهشمند است پس از نصب دستگاه و پیش از امضای فرم گارانتی، اطمینان حاصل فرمایید که کلیه آموزش های داده شده توسط تکنسین شرکت را به خوبی فراگرفته اید و خودتان قادر به انجام تنظیمات ابتدایی دستگاه خواهید بود. مراجعه مجدد نیروهای شرکت جهت آموزش و یا تنظیمات اولیه شامل هزینه خواهد بود.

  پیش نیاز نصب لبه چسبان صنعتی

نظرات

info@holzmac.ir